Німецькі праворадикали проходять вишкіл у Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Німецькі праворадикали проходять вишкіл у Росії

Серед учасників вишколу є не лише німці, але й громадяни Швеції та Фінляндії.

Фото inforesist.org.

Німецькі праворадикали проходять вишкіл у Росії

Тренувальний табір заснований російською праворадикальною організацією «Російський імперський рух» («Русское имперское движение»)

Представники німецьких праворадикальних організацій проходять вишкіл у Росії. Про це йдеться у репортажі німецького видання Focus, повідомляє «Європейська правда». У своєму матеріалі журналісти посилаються на інформацію від джерел у німецькій розвідці.

Як з’ясували журналісти, представники німецьких праворадикальних організацій, таких як «Національна демократична партія» (NPD) та «Третій шлях» їздять для проходження воєнізованого вишколу до спеціального тренувального табору «Партизан» біля Санкт-Петербурга.

Представники німецьких праворадикальних організацій, таких як «Національна демократична партія» (NPD) та «Третій шлях» їздять для проходження воєнізованого вишколу до спеціального тренувального табору «Партизан» біля Санкт-Петербурга. 

Табір заснований російською праворадикальною організацією «Російський імперський рух» («Русское имперское движение»), серед ідей якої – відродження Російської імперії. У США вона внесена до списку терористичних організацій, з чим Росія не погоджувалася, зазначаючи, що для цього недостатньо доказів.

Вишкіл включає навчання поводження зі стрілецькою зброєю та вибухівкою, а також підготовку з контактного бою.

Серед учасників вишколу є не лише німці, але й громадяни Швеції та Фінляндії. Деякі з них згодом приєднались чи збираються приєднатися до підтримуваних Росією бойовиків і брати участь у війні на сході України.

За словами джерел журналістів, у розвідці знають про ці поїздки, але не мають юридичних підстав, щоб заборонити їх. Також в органах безпеки допускають, що президент Росії Володимир Путін знає про існування подібних тренувальних таборів та «щонайменш толерує їх».