Українця, який стрибнув з мосту в Тису на Закарпатті, «зловили» вже в Угорщині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Українця, який стрибнув з мосту в Тису на Закарпатті, «зловили» вже в Угорщині

Кохання? Чи алкоголь?

Фото ДПСУ.

Українця, який стрибнув з мосту в Тису на Закарпатті, «зловили» вже в Угорщині

Чоловік досі не може пояснити, навіщо втяв таке безумство

Угорські прикордонники врятували українця, який стрибнув з мосту на території України і якого течією занесло по річці Тиса на територію Угорщини.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Державну прикордонну службу України.

«Учора, близько пів десятої вечора, прикордонний наряд відділу «Дякове» Мукачівського загону під час несення служби помітив, як по р. Тиса на території Угорщини течією зносить людину без ознак життя.

Прикордонники одразу сповістили угорських колег та інші взаємодіючі підрозділи, а також виставили додаткові наряди для перевірки берегової відмілини р. Тиса, якою проходить українсько-угорський кордон.

Незабаром прикордонники Угорщини сповістили, що виявили невідомого чоловіка без свідомості та викликали швидку медичну допомогу.

Українським правоохоронцям вдалося попередньо встановити, що 28-річний українець, місцевий житель прикордоння, стрибнув з мосту, який знаходиться на території України.

Українським правоохоронцям вдалося попередньо встановити, що 28-річний українець, місцевий житель прикордоння, стрибнув з мосту, який знаходиться на території України. Далі, ймовірно, отримавши травму, чоловік не зміг впоратися зі стрімкою течією річки та його почало зносити на територію сусідньої країни», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що угорські прикордонники своєчасно зреагували, витягли чоловіка з води та надали йому допомогу.

Під час прикордонно-представницької зустрічі угорські правоохоронці передали чоловіка українським прикордонникам. Що наштовхнуло чоловіка на такий вчинок, він поки не пояснив.