Громадський активіст Стерненко: «Зеленський став на бік вбивць, бандитів та тітушок» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
Громадський активіст Стерненко: «Зеленський став на бік вбивць, бандитів та тітушок»

На активіста пізно ввечері 24 травня 2018 року напали двоє чоловіків, один із них загинув.

Фото зі сторінки Сергія Стерненка у Facebook.

Громадський активіст Стерненко: «Зеленський став на бік вбивць, бандитів та тітушок»

Колишньому керівнику одеського «Правого сектора» підготували повідомлення про підозру

Проукраїнського громадського діяча Сергія Стерненка викликали в СБУ.  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Підозру підготували по ст. 115 — умисне вбивство. Це робиться руками безвольних слідчих та прокурорів за вказівки Авакова та Венедіктової. А Зеленський погодився на це переслідування»? – йдеться у повідомленні.

Те, що на фоні цього трешу навіть не шукають замовника замахів на мене, не шукають посередників та виконавців, говорить лише про одне — Зеленський став на бік вбивць, бандитів та тітушок. Замовники вбивств — його союзники. Жертви нападів — його вороги.

Активіст повідомив, що не прийде отримати підозру, оскільки повістку йому надіслали з порушеннями та обіцяв інформувати про подальший розвиток подій.

«Те, що на фоні цього трешу навіть не шукають замовника замахів на мене, не шукають посередників та виконавців, говорить лише про одне — Зеленський став на бік вбивць, бандитів та тітушок. Замовники вбивств — його союзники. Жертви нападів — його вороги», – резюмував Сергій Стерненко.