У Луцьку народилася перша трійня за 10 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
У Луцьку народилася перша трійня за 10 років

Батьки отримали подарунковий сертифікат на 30 000 грн. 

Фото Луцька міська рада.

У Луцьку народилася перша трійня за 10 років

Народження дитини — завжди диво. Що вже й казати, якщо лелека приніс батькам у своєму пакунку одразу три маленьких сонечка

Нещодавно так сталося у одній із щасливих луцьких родин, що народжували у Волинському обласному перинатальному центрі. За останні 10 років це — перша трійня, що народилась у Луцьку, тож символічно, що її прийняв новий медичний заклад.

Сьогодні, зустрічати окрилених батьків завітали радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан та директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

За останні 10 років це — перша трійня, що народилась у Луцьку, тож символічно, що її прийняв новий медичний заклад.

«Слава Богу, що у Луцьку є один із найкращих перинатальних центрів в Україні, де народжувати комфортно і зручно, де працює високопрофесійний персонал, а керівник вболіває за заклад та безпеку усіх, хто тут обслуговується. Хочу подякувати всім, хто доклав руку до створення перинатального центру. Ігор Палиця сприяв добудові та якомога швидшому запуску в експлуатацію та повноцінне функціонування. Мамі трійні хочеться побажати, щоб дітки були здоровими, радували успіхами, своїми досягненнями давали привід для гордості, а в майбутньому стали успішними лучанами, які працюватимуть на благо нашого міста», - зазначив Ігор Поліщук.

Посадовці привітали батьків із подарунками та видали подарунковий сертифікат на 30 000 грн. 

Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело: Луцька міська рада.