На Волині місцеві бюджети отримали податків більше, ніж минулого року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
На Волині місцеві бюджети отримали податків більше, ніж минулого року

Попри карантин скарбниці волинських громад наповнюються не гірше, ніж у минулому році.

Фото ДПС у Волинській області.

На Волині місцеві бюджети отримали податків більше, ніж минулого року

В області до місцевих бюджетів надійшло понад 1,8 мільярда гривень податкових платежів

Протягом січня-травня 2020 року громади отримали в розпорядження 1 мільярд 852 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС у Волинській області. Незважаючи на сповільнення економіки, до місцевих бюджетів області мобілізовано на 49,2 мільйона гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

Незважаючи на сповільнення економіки, до місцевих бюджетів області мобілізовано на 49,2 мільйона гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

«Економічні умови через пандемію COVID-19 не сприятливі для певного кола представників підприємництва, особливо малого і середнього бізнесу. Власне цей фактор найбільше нині позначається на ситуації зі сплатою податків. Тим не менше, на Волині зберігається позитивна динаміка залучення податків до бюджетів громад. Це означає, що більшість господарюючих суб’єктів – відповідальні у виконанні конституційного обов’язку, а фахівці податкової служби забезпечують якісне адміністрування», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
Керівник волинських податківців підкреслила, що фінансове забезпечення громад найбільшою мірою залежить від повноти сплати податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку.
«Тому наше спільне завдання з органами місцевої влади – переконати всіх без винятку працедавців оформити трудові відносини з найманими працівниками відповідно до вимог закону. Легальна праця, держреєстрація підприємництва та повний контроль за використанням земельних ресурсів – цілком посильні для виконання пріоритети спільної роботи ДПС та місцевого самоврядування для того, щоб у час коронакризи громади отримували належні кошти для соціально-економічного розвитку», - підсумувала Світлана Савчук.
ДПС у Волинській області.

Джерело: ДПС у Волинській області.