Армія США випадково показала таємні розробки гіперзвукової зброї – Business Insider - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Армія США випадково показала таємні розробки гіперзвукової зброї – Business Insider

Фото зроблене ще минулої осені, але журналісти звернули увагу на нього тільки зараз.

Фото dt.ua.

Армія США випадково показала таємні розробки гіперзвукової зброї – Business Insider

Гіперзвукова зброя, імовірно, може подолати ворожу протиракетну оборону

Знімок з конференції, на якому міністр армії США Райан Маккарті тримає в руках буклет з описом системи гіперзвукової зброї, випадково потрапив на офіційну сторінку міністра у Flickr.

Як пише Business Insider, фото зроблене ще минулої осені, але журналісти звернули увагу на нього тільки зараз, передає «Дзеркало тижня».

На буклеті, який тримає в руках міністр, видно напис «Vintage Racer - огляд системи LWS».

На буклеті, який тримає в руках міністр, видно напис «Vintage Racer - огляд системи LWS». Більшість слів важко прочитати. Але можна помітити заголовки: «Гіперзвукове проникнення», «Виживання», «Багатоцільове призначення», «Модульне корисне навантаження», «Стратегія витрат». У рядку внизу буклету можна прочитати, що йдеться про щось з «далекою дією» і «миттєвим проникненням».

Гіперзвукова зброя здатна проникнути в потрібну зону, а потім випустити інші повітряні системи в режимі очікування. Ці системи можуть вдарити по різних цілях, таким як пускові установки ракет і радари ППО.

У Збройних силах США поки не відповіли на запити Business Insider про коментарі.