Діти, які танцювали на могилах, копіювали кліп з інтернету (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Діти, які танцювали на могилах, копіювали кліп з інтернету (Відео)

Суд визначить, як покарати батьків порушників.

Скрін із відео.

Діти, які танцювали на могилах, копіювали кліп з інтернету (Відео)

Вчора, дев’ятого червня, голова Бронниківської сільської ради Рівненського району звернувся до поліції із заявою, у якій просить притягнути до відповідальності невідомих осіб, які танцювали на могилах місцевого цвинтаря. На підтвердження своїх слів надав відео

Незважаючи на те, що хлопці були у капюшонах та масках, ювенальні поліцейські Рівненського районного відділення оперативно встановили порушників. Ними виявилися двоє неповнолітніх жителів села Бронники — 17-ти та 16-ти років. Фільмував «розваги» 15-річний житель Карпилівки, який приїхав на канікули до бабусі.  

Діти пояснюють, що аби прославитися, хотіли відтворити закордонну зйомку, яку знайшли на просторах інтернету.  

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 297 Кримінального кодексу України. 

«Із трьома учасниками зйомки поліцейські провели профілактичну бесіду, правопорушники шкодують про вчинене, — зазначила старший інспектор ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції Наталія Давидюк. — Відносно батьків складені адміністративні протоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зібрані матеріали скеровані на розгляд суду». 

Пояснюють, що аби прославитися, хотіли відтворити закордонну зйомку, яку знайшли на просторах інтернету.  

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.