В Офісі генпрокурора готують дві кримінальні справи проти Порошенка за хуліганство – адвокат Ілля Новіков - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
В Офісі генпрокурора готують дві кримінальні справи проти Порошенка за хуліганство – адвокат Ілля Новіков

Лють, з якою Зеленський намагається будь-що запроторити Порошенка за грати, вражає.

Фото ЄС.

В Офісі генпрокурора готують дві кримінальні справи проти Порошенка за хуліганство – адвокат Ілля Новіков

В офісі Генпрокурора Венедіктової готують ще дві кримінальні справи проти п’ятого Президента Петра Порошенка за хуліганство. Про це повідомив адвокат Порошенка Ілля Новіков в ефірі телеканалу «Прямий». Новіков зазначив, що про це стало відомо з неофіційних джерел в ОГПУ

«Сюжет такий – «хуліганство, скоєне колишнім п’ятим президентом Порошенком з особливим цинізмом і зневагою до суспільства». Один епізод був 25 лютого, а другий – 27 лютого минулого року у ході поїздки по Запоріжжю та Червонограду», - зазначив Новіков.

Ілля Новіков.
Ілля Новіков.

 

Це стиль  поведінки, запозичений у російських чиновників, які не переймаються ні законністю, ні репутацією в суспільстві, а виконують найабсурдніші вказівки згори.

Ілля Новіков наголошує, що у ситуації із політичними переслідуваннями Порошенка Генпрокуратура під керівництвом Венедіктової і ДБР перетнули червоні лінії, за якими закінчується здоровий глузд і адекватність. «Це стиль  поведінки, запозичений у російських чиновників, які не переймаються ні законністю, ні репутацією в суспільстві, а виконують найабсурдніші вказівки згори», - наголошує Ілля Новіков. 

«Я не знаю, як вони будуть це розслідувати, як вони це будуть пояснювати. Що не так з усіма цими справами? Вони не бояться, що їм не повірить суспільство. Вони не бояться видаватися смішними. Вони не бояться, що суспільство прийде до них і спитає – що ви робите? Ви на що витрачаєте гроші? Вони готові у такому форматі вийти і сказати: так, ми витрачаємо ваші гроші на те, щоб розслідувати, як президент Порошенко здійсним хуліганство. А хіба щось не так? І це сумні новини сьогоднішнього дня», – резюмує адвокат.