«У вас є медичний інститут – у нас лікарні та амбулаторії». Луцька влада та СНУ ім. Лесі Українки будуть співпрацювати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
 «У вас є медичний інститут – у нас лікарні та амбулаторії». Луцька влада та СНУ ім. Лесі Українки будуть співпрацювати

Анатолій Цьось і Григорій Пустовіт заручилися підтримкою.

Фото lutskrada.gov.ua.

«У вас є медичний інститут – у нас лікарні та амбулаторії». Луцька влада та СНУ ім. Лесі Українки будуть співпрацювати

Представники університету та влади підписали відповідний меморандум

Луцька міська рада та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки підписали меморандум про співпрацю. Свої підписи на документі поставили секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та ректор вишу Анатолій Цьось. Про це інформує сайт Луцької міськвлади.

Григорій Пустовіт зазначив, що можливих варіантів співпраці з обох сторін є багато. Місто ж підтримає усі ініціативи, які стосуються перспективи університету та його життєдіяльності.

Місто підтримає усі ініціативи, які стосуються перспективи університету та його життєдіяльності. 

«У вас є медичний інститут, а у нас лікарні та амбулаторії. Я думаю, що не буде проблемою, щоб студенти мали можливість там практикуватись та переймати досвід спеціалістів. Також у нас є можливість співпрацювати з випускниками університету в питаннях місцевого самоврядування. Наша співпраця піде на користь як місту, так і університету, як складовій частині міста. Ми спільно повинні шукати кроки, які дадуть позитивний результат місту, університету, студентам та лучанам», - резюмував секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови.

У свою чергу, Анатолій Цьось щиро подякував міській владі за хорошу співпрацю, яка вже існує на сьогодні та висловив переконання, що працівники освітнього закладу зможуть бути корисними при розробці різноманітних програм розвитку міста.