Лучани в громадському транспорті частіше, аніж на початку карантину, їздять без масок і з порушенням дистанції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Лучани в громадському транспорті частіше, аніж на початку карантину, їздять без масок і з порушенням дистанції

Пом'якшення карантину багато хто сприйняв як його скасування.

Фото lutsk.rayon.in.ua.

Лучани в громадському транспорті частіше, аніж на початку карантину, їздять без масок і з порушенням дистанції

Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області зафіксували чимало порушень. Як зазначив начальник управління транспорту Володимир Степанов, понад 60 відсотків пасажирів тролейбусів — пільгова категорія

Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області зафіксували чимало порушень правил користування громадським транспортом під час карантину. Зокрема, пасажири тролейбусів та маршрутних автобусів ігнорують носіння масок та не дотримуються рекомендованої дистанції. Про це йшлося під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеозв’язку, яку провів секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Про це інформує сайт Луцької ради.

Зокрема, пасажири тролейбусів та маршрутних автобусів ігнорують носіння масок та не дотримуються рекомендованої дистанції.

За даними управління охорони здоров’я міської ради та Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, у Луцьку станом на 11 червня зареєстровано 242 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. До сімейних лікарів із діагнозами грип та ГРВІ за добу звернулося 97 лучан. Встановлено також 18 підозр та коронавірусну інфекцію.

«Маємо надію, що показники захворюваності у Луцьку та по всій Волинській області будуть знижуватися, і ситуація у окремих районах та містах Волині, де має має місце спалах інферкції, стабілізується. Потрібно і надалі проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. У громадському транспорті, магазинах та інших закритих приміщеннях, ринках необхідно перебувати у масках та дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей. На жаль, маємо непоодинокі випадки інфікування за нез’ясованих причин, коли неможливо виявити джерело інфікування. Нехтування правилами карантину може становити загрозу не лише для кожної окремо взятої людини, а й для оточуючих», - зазначив Григорій Пустовіт.

Працівники Національної поліції продовжують перевірку дотримання карантинних заходів у місті. Відстежують коло контактних осіб та тих, хто повинен перебувати на самоізоляції.

Інспектори муніципальної варти сьогодні обстежували перукарні, банківські установи, аптеки та інші заклади на предмет дотримання карантинних вимог.

Силами управління ДСНС проводяться дезінфекційні заходи у під’їздах багатоповерхівок, а також агітаційно-роз’яснювальна робота серед населення.

Громадський транспорт міста працює у штатному режимі. 9 червня на вулиці міста виїхали 175 одиниць транспорту: 32 тролейбуси та 143 маршрутні автобуси. Як зазначив начальник управління транспорту Володимир Степанов, понад 60 відсотків пасажирів тролейбусів — пільгова категорія.