Випробували українські пістолети-кулемети «SMG-15», якими озброять прикордонників (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Випробували українські пістолети-кулемети «SMG-15», якими озброять прикордонників (Відео)

Прикордонники отримають нове озброєння.

Фото ДПСУ.

Випробували українські пістолети-кулемети «SMG-15», якими озброять прикордонників (Відео)

Державна прикордонна служба України постійно переозброює підрозділи охорони державного кордону

Щонайперше новітні зразки озброєння з високими бойовими можливостями, ефективними експлуатаційно-технічними та ергономічними характеристиками, які відповідають стандартам НАТО, отримують бійці спецпідрозділів відомства.

Пістолет-кулемет «SMG-15» зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати. 

За ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби, із залученням експертів з інших силових відомств, протягом тижня було проведено визначальні відомчі випробування пістолета-кулемета «SMG-15» калібру 9х19-мм. Зазначимо, що цей пістолет-кулемет вітчизняного виробництва та розроблений спеціалістами ТОВ «УКРОП».

Випробування проводились відповідно затвердженої Програми і методики визначальних відомчих випробувань пістолета-кулемета.

 

 Під час випробувань пістолета-кулемета «SMG-15» було перевірено його тактико-технічні та ергономічні характеристики, а також можливості ведення стрільби при критичних умовах та екстремальних температурах (+500С та -400С). За результатами випробувань пістолет-кулемет «SMG-15» зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати.

За домовленістю з підприємством-виробником партію пістолетів-кулеметів «SMG-15» буде передано до одного з підрозділів охорони кордону для підконтрольної експлуатації в реальних умовах служби.

Поетапний перехід на нові види озброєння дозволить підвищити вогневу міць прикордонних підрозділів, а досвід, набутий в реальних бойових діях, у поєднанні з сучасним озброєнням, роблять наших військовослужбовців непереможними!

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.