У «Луцькводоканалі» стверджують, що в місті смердить через фекалії на будмайданчику в Привокзальному районі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
У «Луцькводоканалі» стверджують, що в місті смердить через фекалії на будмайданчику в Привокзальному районі

Знайшли причину?

Фото з сайту Луцької міськради.

У «Луцькводоканалі» стверджують, що в місті смердить через фекалії на будмайданчику в Привокзальному районі

Неприємний запах в обласному центрі, йдеться в інформації, виникає через погане утримання застарілих приміщень військового містечка, що у підпорядкуванні відділу Володимира-Волинського

Працівникам КП «Луцькводоканал» вдалось виявити джерело смороду, що накривав райони Луцька. Про це йдеться на сайті міськради.

Причина смороду, що хвилями накривав різні райони Луцька, виявилась на території військового гуртожитку в Привокзальному районі. Так, внаслідок неналежного утримання території та самого приміщення, всі фекальні відходи і стоки з усього будинку стікали в підвал, звідки їх викачували просто на територію будівельного майданчика, що розміщений у віддаленому і закритому від більшості людей місці.

Прикро, що таке явище має місце в наш час і саме в одному з центральних районів Луцька. Однак у даній ситуації не варто звинувачувати жителів гуртожитку, які фактично опинилися заручниками ситуації. За словами мешканців, гуртожиток розміщений у так званому військовому містечку, що належить квартирно-експлуатаційному відділу міста Володимир-Волинський.

За словами мешканців, гуртожиток розміщений у так званому військовому містечку, що належить квартирно-експлуатаційному відділу міста Володимир-Волинський.

Зараз там будуються додаткові житлові площі, однак застарілі приміщення утримуються в неналежному стані, каналізаційні мережі не прочищаються, а доступ до них мають лише власники. Мешканці проблемного гуртожитку давно хотіли приватизувати його і навести там лад, однак роками вони не можуть зробити цього, будучи обмеженими в своїх можливостях.

«Всі каналізаційні відходи стікали прямо в підвал їхнього будинку. Потім стоки щоденно викачуються у рови на будівельних майданчиках. Це і пояснює різкість і хвилеподібність смороду, що під час спеки утворював хмари, які накривали різні райони Луцька, залежно від руху повітря», – йдеться в повідомленні.