3-річній дитині, яку знайшли в товарняку з п'яною мамою, зробили аналіз на COVID-19, бо мала температуру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
3-річній дитині, яку знайшли в товарняку з п'яною мамою, зробили аналіз на COVID-19, бо мала температуру

Поки малого ніхто не відвідував.

Фото Суспільне.Волинь.

3-річній дитині, яку знайшли в товарняку з п'яною мамою, зробили аналіз на COVID-19, бо мала температуру

Зараз хлопчик перебуває в інфекційній лікарні. Лікарі кажуть, що йому не вистачає іграшок та одягу

Хлопчик нині перебуває у обласній інфекційній лікарні. На момент госпіталізації, зі слів головного лікаря Руслана Морочковського, у дитини була температура понад 37 градусів, тому нині йому роблять лабораторне дослідження на наявність COVID-19. Про це передає Суспільне.

Лікар додає: дитина наразі забезпечена медикаментами. Бракує одягу та іграшок для його віку.

Лікарня – на карантині. За дитиною доглядає медперсонал, батьки упродовж двох діб не приходили, - каже Руслан Морочковський. Лікар додає: дитина наразі забезпечена медикаментами. Бракує одягу та іграшок для його віку.

Мама трирічного хлопчика, якого знайшли у вагоні товарняка на залізничній станції «Луцьк» перебуває під арештом. Жінку підозрюють у грабежі.

Нагадаємо, 10 червня патрульні отримали виклик про те, що у вагоні ночує жінка із маленькою дитиною. Зі слів патрульних, матір та хлопчика, які спали на підлозі, знайшли на сьомій колії, під мостом, у товарняку. Жінка була нетвереза.