Прикордонники затримали поляка, який прямував в Україну ...на заробітки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Прикордонники затримали поляка, який прямував в Україну ...на заробітки

У затриманого не було при собі жодних документів.

Фото dpsu.gov.ua.

Прикордонники затримали поляка, який прямував в Україну ...на заробітки

Інформацію про ймовірну спробу незаконного перетину державного кордону прикордонникам Львівського загону передали польські колеги, повідомляє Держприкордонслужба України

Українські прикордонники 11 червня затримали громадянина Польщі, який незаконно прямував на заробітки в Україну. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Зазначають, що інформацію про ймовірну спробу незаконного перетину державного кордону прикордонникам Львівського загону передали польські колеги. Порушника затримали на ділянці відділу «Рава-Руська»

Чоловік підтвердив, що є громадянином Польщі. Водночас жодних документів у нього при собі не було. Також він заявив, що незаконно перетнув кордон, щоб улаштуватися на роботу в Україні.

Він заявив, що незаконно перетнув кордон, щоб улаштуватися на роботу в Україні.

За незаконний перетин кордону України іноземця притягнули до адміністративної відповідальності. Після встановлення всіх обставин справи її передадуть польським правоохоронцям.