Фотограф у «джунглях» волинського Полісся підловив червонокнижну сову (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 33.13
Фотограф у «джунглях» волинського Полісся підловив червонокнижну сову (Фото)

Неймовірна зустріч!

Фото Максима РУДІКА.

Фотограф у «джунглях» волинського Полісся підловив червонокнижну сову (Фото)

Волинський природолюб Максим Рудік зумів зазнімкував сову бородату

«Трапилась мені нагода побачити цю рідкісну, занесену до Червоної книги України пташку. Спочатку побачив як сова літала над лісовою галявиною, згодом зробила круте піке і щось спробувла вполювати, після чого сіла на гілку, здалеку зробив декілька кадрів і потихеньку рухався в її напрямку щоб сфотографувати з близької відстані, наближаючись, сова декілька разів повертала до мене голову, після чого безшумним польотом полетіла в гущавину лісу, - написав у фейсбуці Максим Рудік.

Захищаючи своє потомство, сова з легкістю може атакувати практично будь якого звіра і навіть людину. 

– Що мене вразило, то це її розміри, це друга за розмірами (після Пугача) сова фауни України, її маса тіла близько 1300 грам, для порівняння маса вухатої сови в середньому 350 грам. Захищаючи своє потомство, сова з легкістю може атакувати практично будь якого звіра і навіть людину. Фотографував вранці в контровому світлі, тому фото вийшли дещо пересвітлені. Фото зроблені 11 червня 2020 р. в «джунглях» Волинського Полісся», - йдеться у повідомлені.