Петро Порошенко привітав ЄС із 35-річчям Шенгену: «Мрію, щоб Україна стала частиною Шенгенського простору» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 33.13
Петро Порошенко привітав ЄС із 35-річчям Шенгену: «Мрію, щоб Україна стала частиною Шенгенського простору»

Тільки так!

Фото eurosolidarity.org

Петро Порошенко привітав ЄС із 35-річчям Шенгену: «Мрію, щоб Україна стала частиною Шенгенського простору»

Україна має розвивати успіх безвП’ятий Президент закликав розвивати упіх безвізу і продовжувати наполегливу євроінтеграційну роботу

Шенгенська угода стала однією з підвалин європейського інтеграційного проекту. Україна має розвивати успіх безвізу, який здобула команда п’ятого Президента Петра Порошенка, і продовжувати наполегливу євроінтеграційну роботу. Про це лідер партії «Європейська Солідарність» пише на своїй сторінці у мережі Facebook з нагоди 35-річчя Шенгенської угоди, інформує eurosolidarity.org.

Вітаю громадян держав-членів Євросоюзу з 35-ю річницею Шенгенської угоди!

Шенген відкрив для європейців свободу руху континентом без перевірок на кордонах і став одним зі стовпів європейського інтеграційного проекту.

«Шенген відкрив для європейців свободу руху континентом без перевірок на кордонах і став одним зі стовпів європейського інтеграційного проекту.

Я мрію, щоб одного дня Україна також стала частиною Шенгенського простору. Для розвитку нашого спільного успіху щодо безвізу у 2017 році на саміті Україна-ЄС я запропонував лідерам ЄС розпочати діалог щодо асоціації України з Шенгенською зоною — амбітний та складний проект. Наша команда була готова до його успішної реалізації. Шкода, що команда Зеленського не діє на стратегічну перспективу.

Не соромтеся, беріть і продовжуйте нашу естафету в інтересах України!», - написав Петро Порошенко.