Володимирські перевізники просять відновити рух громадського транспорту, який був призупинений через карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Володимирські перевізники просять відновити рух громадського транспорту, який був призупинений через карантин

Розмова очільника міста з перевізниками була непростою.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Володимирські перевізники просять відновити рух громадського транспорту, який був призупинений через карантин

Відбулася зустріч міського голови Петра Саганюка з представниками перевізників міста

Після послаблення карантинних заходів у Володимирі на маршрут вийшли 14 із 19 автобусів, проте від 6 червня через складну епідемічну ситуацію та згідно з рішенням Волинської регіональної комісії ТЕБ та НС пасажирські перевезення громадським транспортом у місті були скасовані, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Перевізники кажуть, що понесли великі збитки. Без заробітної плати тривалий час залишаються і водії, яким нічим годувати власні сім’ї, тому просять відновити роботу маршруток. З цим проханням вони прийшли під міську раду. 

Про ситуацію, в якій опинилися, люди розповіли міському голові Петру Саганюку. Багато водіїв звільнилися. У кожного підприємця є кредити, податки та інші зобов’язання, тому сьогодні вони загнані у глухий кут.

Без заробітної плати тривалий час залишаються і водії, яким нічим годувати власні сім’ї, тому просять відновити роботу маршруток. З цим проханням вони прийшли під міську раду.  

У той же час перевізники, які продовжують здійснювати внутріобласні перевезення, проїжджаючи через місто, регулярно зупиняються на зупинках громадського транспорту з метою посадки та висадки пасажирів, на що просять звернути увагу підприємці.

Очільник міста наголосив, що готовий підтримати перевізників, однак попросив розуміння з їхнього боку. Щоб послабити карантинні умови, передусім, повинна стабілізуватися епідемічна ситуація в місті. Станом на 16 червня рівень захворюваності у Володимирі-Волинському та районі високий, інцидентність становить 22 при допустимій нормі не вище 12. 

Крім того, послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється не одноосібно посадовцями виконкому міської ради, а на підставі рішення Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням епідситуації в області.

На сьогодні місто робить усе можливе для припинення поширення пандемії та очікує рішень уряду, регіональної комісії ТЕБ і НС щодо організації роботи громадського транспорту та інших можливих карантинних послаблень. Якщо такі дозволи будуть, то влада готова йти назустріч перевізникам та відновлювати громадський транспорт.

Враховуючи звернення водіїв та неодноразові усні звернення громадян, міський голова Петро Саганюк надіслав голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку лист з проханням розглянути питання відновлення пасажирських перевезень у місті Володимирі-Волинському в режимі маршрутного таксі.