У Ковелі понад 700 тисяч спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Ковелі понад 700 тисяч спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень

На ковельські школи надійдуть кошти.

Фото зі сторінки НВК "ЗОШ І-ІІІ ст 11-ліцей" м.Ковеля" у Facebook.

У Ковелі понад 700 тисяч спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень

Понад півмільйона гривень надійде з державної субвенції та 217 тисяч з місцевого бюджету

Низку сесійних питань сьогодні опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. До порядку денного внесли та підтримали як невідкладний проєкт рішення про підготовку та затвердження матеріалів для продажу земельних ділянок по вулиці Грушевського шляхом аукціону, повідомляє Ковельська міська рада.

Обранці громади погодили зміни до програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини Ковельською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у м. Ковелі на 2018-2022 рр. Вони стосуються внутрішнього перерозподілу коштів у межах запланованої суми на її реалізацію.

Присутні також проголосували за перенаправлення 300 тисяч гривень з місцевої програми розвитку культури та мистецтва на 2019-2021 роки на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва.

Ще понад 506 тисяч гривень державної субвенції буде спрямовано на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) шкіл міста.  

Ще на травневій сесії депутати прийняли рішення про надання компенсації з міського бюджету підприємцям для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за період вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Йдеться про ФОПів спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

Підтримали і внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019р. № 60/6 «Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік». Місто отримало з державного бюджету субвенцію в сумі майже 165 тисяч гривень, які будуть використані на надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

Ще понад 506 тисяч гривень державної субвенції буде спрямовано на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) шкіл міста. Місцевий бюджет співфінансуватиме ці роботи у сумі 217 тисяч гривень, які підуть на закупівлю обладнання.

Всі розглянуті проєкти рішень рекомендовані до затвердження на сесії міської ради.