На Житомирщині посилюють карантин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
На Житомирщині посилюють карантин

Отакої!

Фото sos.pravda.com.ua

На Житомирщині посилюють карантин

Буде вжито цілу низку заходів

На Житомирщині комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення посилити контроль за карантинними нормами.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка у Фейсбуці.

«Щойно ми завершили позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ключовими питаннями проведеної комісії стали недотримання громадянами карантинних норм та тенденція до зростання кількості хворих», - написав Бунечко.

Ключовими питаннями проведеної комісії стали недотримання громадянами карантинних норм та тенденція до зростання кількості хворих.

Комісія ухвалила рішення:

 – посилити контроль за дотриманням населенням карантинних норм в приміщеннях та громадському транспорті, зокрема використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів;

 – заборонити роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області;

 – заборонити проведення масових заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб;

 – заборонити роботу закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе, окрім надання послуг з харчування лише на відкритих, літніх майданчиках;

 – проводити релігійні заходи за умов дотримання карантинних норм.

У Житомирській області перевищено показник інцидентності захворювання на COVID-19. При нормі у 12 випадків на 100 тисяч населення в області цей показник сягнув 13,42.

Станом на ранок 19 червня у Житомирській області зафіксовано 1087 випадків COVID-19.