«Квітучий прапор України» збільшився на 2 км і простягнувся вздовж дороги Луцьк-Жидичин (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
«Квітучий прапор України» збільшився на 2 км і простягнувся вздовж дороги Луцьк-Жидичин (Фото)

«Україна починається з тебе».

Фото: Розвиток Мікрорайонів Міста.

«Квітучий прапор України» збільшився на 2 км і простягнувся вздовж дороги Луцьк-Жидичин (Фото)

За спільної ініціативи ГО «Розвиток Мікрорайонів Міста» та головного «чорнобривця» України, Василя Рижука біля велосипедної доріжки в Липлянах було висаджено понад 5 тисяч саджанців чорнобривців, які так люблять українські господині

До акції долучилося 45 небайдужих людей різного віку. Впродовж двох днів перед висаджуванням землю обробляли трактором, переорювали траву та розпушували ґрунт. Власноруч вирощені чорнобривці надав Василь Рижук. Транспортом та пальним забезпечила компанія LinkTrans.

На стилізованій карті України зробили напис із висловом В.Чорновола «Україна починається з тебе» - з однієї сторони, а всередині зупинки на такій же ж карті намалювали квіти.

За ініціативи громадської організації зробили благоустрій на автобусній зупинці Липляни. Пофарбували і розмалювали стіни в українському патріотичному стилі. На стилізованій карті України зробили напис із висловом В.Чорновола «Україна починається з тебе» - з однієї сторони, а всередині зупинки на такій же ж карті намалювали квіти. Також встановили український стяг!

 

 На фарбу витратили близько трьох тисяч гривень. Смітник та лавку за власні кошти придбав член ГО і депутат Жидичинської ОТГ, Петро Мельничук. Попрацювали на славу!

 

 Щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучився до акції! Зробімо Україну квітучою разом! Україна дійсно починається з кожного з нас!

 
 

 

Джерело: Розвиток Мікрорайонів Міста