Як відбуватиметься ЗНО-2020 в умовах карантину? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Як відбуватиметься ЗНО-2020 в умовах карантину?

Кожен учасник має прийти у своїй масці.

Фото Pixabay.

Як відбуватиметься ЗНО-2020 в умовах карантину?

Цьогорічне тестування відбудеться у дещо незвичних умовах через пандемію коронавірусу. Попри це, на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалися 379 493 людини

МОН підготувало 5 188 пунктів тестування, в яких буде 82 890 аудиторій по всій країні. Про це сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час брифінгу, повідомляє 24 канал, інформує 24tv.ua.

ЗНО буде відбуватись у безпечних умовах відповідно до рекомендацій головного державного санлікаря,– запевнила виконуююча обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій.

З 4 червня учасники ЗНО отримали запрошення-перепустки з переліком пунктів, де вони складатимуть тестування. Бойко зауважив, що усі пункти пропуску забезпечать належними умовами для безпеки абітурієнтів.

Тимчасово виконуюча обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій з трибуни Верховної Ради заявила, що наразі уже все готове для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з 25 червня.

ЗНО буде відбуватись у безпечних умовах відповідно до рекомендацій головного державного санлікаря,– запевнила вона.

Як проводитимуть ЗНО-2020?

– Пункти тестування забезпечать масками, халатами, пірометрами та гумовими рукавичками.

Бойко пояснив, що засоби індивідуального захисту закуповуватимуть коштом Обласних держадміністрацій та партнерами Українського центру оцінювання якості освіти.

– Довіз учасників ЗНО до місця проведення тестування є обов'язковим.

У МОН наголосили, що місцева влада повинна забезпечити учасників ЗНО та випускників поточного року довезенням до пунктів тестування.

– Швидких тестів на вході не робитимуть.

Валерій Бойко заявив, що забезпечити таку кількість пунктів тестування фахівцями, які здатні правильно зробити експрес-тестування на коронавірус, неможливо.

– Кожен учасник має прийти у своїй масці.

За рекомендаціями МОЗ, захисна маска повинна змінюватися щодві години. Тому МОН закупило маски, вони надаватимуться всім учасникам з розрахунком 20% запасу. Водночас кожен учасник ЗНО має прийти у своїй масці.

– Усіх розсадять з дотриманням соціальної дистанції.