На Рівненщині вшанували героїв Берестецької битви. Через пандемію урочистості обмежили (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
На Рівненщині вшанували героїв Берестецької битви. Через пандемію урочистості обмежили (Фото)

Місцева влада й вище духовенство поклали квіти до підніжжя пам’ятника українським козакам та селянам.

Фото Рівненської ОДА.

На Рівненщині вшанували героїв Берестецької битви. Через пандемію урочистості обмежили (Фото)

Цьогоріч виповнюється 369 років цій події. Традиційно, Рівненщина вшановувала своїх героїв на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви»

Через пандемію урочистості відбулися із суттєвими обмеженнями. На територію проведення заходів можна було потрапити, пройшовши температурний скринінг. Про це інформує сайт Рівненської ОДА. З цієї нагоди проведено Митрополичне богослужіння та вселенська панахида в Георгіївській церкві за участю Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

 Музей і Михайлівська церква були зачинені. Під суворою забороною цьогоріч були і виїзна торгівля та інші заходи.

 

  Музей і Михайлівська церква були зачинені. Під суворою забороною цьогоріч були і виїзна торгівля та інші заходи. Богослужіння транслювали місцеві телеканали. Це дало змогу під час карантину більшій кількості людей стати учасниками вшанування.

 

 «Дякую жителям області, що дослухалися до порад і залишилися вдома. Ми ще встигнемо зустрітися в славному селі Пляшева і відзначити ювілей - 370-річчя Берестецької битви», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.