Сім'я із Сошичного подякувала усім, хто допоміг оговтатися після пожежі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Сім'я із Сошичного подякувала усім, хто допоміг оговтатися після пожежі

На фото Діна Харчук і її доньки – старша Людмила, молодша Іринка.

Фото з архіву родини Харчук.

Сім'я із Сошичного подякувала усім, хто допоміг оговтатися після пожежі

Горе спіткало родину Харчуків із села Сошичне Камінь-Каширського району — без даху над головою залишилися діти. Від короткого замикання сталася пожежа, яка завдала великих матеріальних збитків

Постраждала родина розмістила лист у фейсбуці на сторінці Сошичненської ОТГ, в якому щиро дякує людям за допомогу й підтримку, надану у зв'язку з пожежею.

«Переляк, страх, шок — такий стан у нас всіх... Трохи оговтавшись від пережитого, хочу щиро подякувати односельчанам, сусідам, членам виконкому, депутатам на чолі з головою Сошичненської ОТГ Світланою Сидорук, депутату нашого округу Василю Петруку за допомогу, співчуття, милосердя, доброту.

Після оголошення у фейсбуці про трагедію дізналися родичі зі столиці, Луцька, Ковеля, сіл району та підтримали нас у цей нелегкий час... На сьогоднішній день відремонтовано дах будинку, опалення, замінено проводку, придбано матеріали для ремонту житлових кімнат.
Низький уклін всім небайдужим людям за фізичну, матеріальну допомогу, моральну підтримку.

Низький уклін всім небайдужим людям за фізичну, матеріальну допомогу, моральну підтримку.

Хай милосердний Господь поверне Вам все сторицею і захистить кожного від подібного лиха, дарує кожному міцне здоров'я і благополуччя!»

З вдячністю сім'я Харчуків.