У Міносвіти розкрили особливості цьогорічної вступної кампанії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
У Міносвіти розкрили особливості цьогорічної вступної кампанії

Вступна кампанія стартує 1 серпня.

Фото unian.ua.

У Міносвіти розкрили особливості цьогорічної вступної кампанії

Прийом заяв триває з 13 до 22 серпня, до 16 серпня – для тих, хто складає вступні іспити замість ЗНО

Цьогоріч через карантин було зміщено терміни вступної кампанії до вищих навчальних закладів, проте сама процедура вступу не відрізняється від минулорічної. Про це розповіла в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, пише УНІАН з посиланням на «РБК-Україна».

«Якщо ми говоримо про вступ у цьому і минулому році, він нічим не буде відрізнятися. Крім того, що в цьому році буде можливість подати електронну заяву у свій кабінет з 1 серпня. Інших змін немає», - пояснила вона.

«У нас достатньо бюджетних місць для того, щоб випускники могли вступати до ВНЗ», - запевнила Мандзій.

Мандзій також підкреслила, що звільнення від складання ДПА не скасовує необхідність писати зовнішнє незалежне оцінювання для тих, хто бажає стати студентами ВНЗ. Чиновниця назвала основні дати майбутньої вступної кампанії. «Вступна кампанія розпочнеться з 1 серпня з реєстрації електронних кабінетів. Прийом заяв триває з 13 до 22 серпня, до 16 серпня – для тих, хто складає вступні іспити замість ЗНО. Подача документів для зарахування на бюджет закінчиться 31 серпня о 6:00. Зарахування вступників на бюджет – до 5 вересня. З 15-17 вересня починаємо навчальний рік для першого курсу», - зазначила вона.

За словами в.о. міністра, в МОН розраховують на таку ж кількість абітурієнтів, як і торік. «У нас достатньо бюджетних місць для того, щоб випускники могли вступати до ВНЗ», - пояснила вона.