Ковельський центр соцслужб закликає прихистити дітей зі складною долею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
Ковельський центр соцслужб закликає прихистити дітей зі складною долею

Подаруйте дитині радість виховання у сім’ї.

Фото pixabay.com.

Ковельський центр соцслужб закликає прихистити дітей зі складною долею

Соціальні працівники Ковеля повідомляють, як оформити опіку над особливими дітками

Якщо Ви відчуваєте, що Ваша сім’я може прихистити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися в Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73, каб.106 або телефонувати за номером 6-17-48. Оголошення такого змісту з'явилося 23 червня на сайті Ковельської міськради.

Просять звертатися в Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«На жаль, є й такі батьки, які залишають своїх крихіток напризволяще. Тож малята потрапляють в інтернати, де, попри всі старання вихователів, не отримують належного батьківського тепла. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю», – мовиться у повідомленні.

Як держава підтримує прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу:
-прийомна дитина, дитина-вихованець зберігає статус і користується усіма відповідними пільгами;
- прийомні батьки, батьки - вихователі отримують від держави щомісячну соціальну допомогу на утримання дитини та щомісячне грошове забезпечення за виконання своїх обов’язків;
- прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу супроводжує працівник центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді, який допомагає долати труднощі.