За пожертви парафіян на Рівненщині придбали кисневий концентратор - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
За пожертви парафіян на Рівненщині придбали кисневий концентратор

Кисневий концентратор — як міні-ШВЛ.

Фото golos.com.ua.

За пожертви парафіян на Рівненщині придбали кисневий концентратор

В умовах епідемії коронавірусу концентратор кисню дає можливість полегшити стан хворих на цю недугу, у яких порушується робота дихальної системи

Нещодавно на Рівненщині за кошти вірян придбали кисневий концентратор для потреб інфекційного відділення Березнівської ЦРЛ, що знаходиться у селі Моквин. Як повідомляє Голос України, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ міста Березне митрофорний протоієрей Назарій Момотюк в переддень Великодня освячував пасхальні кошики і казав, що левова частка зібраних добровільних пожертв парафіян мала бути використана на потреби наших медиків. Кисневий концентратор місткістю 10 літрів вартістю понад 37 000 гривень знайшов свого адресата.

Кисневий концентратор місткістю 10 літрів вартістю понад 37 000 гривень знайшов свого адресата.

– Нашому відділенню цей апарат вкрай необхідний, оскільки тут лікуються хворі з пневмонією та іншими хворобами дихальних шляхів. Кисневий концентратор — такий собі міні-ШВЛ, який стане в нагоді і після закінчення пандемії COVID-19. Дякуємо усім чуйним землякам, що долучилися до цієї благородної справи, — каже чергова медична сестра інфекційного відділення Валентина Миськова.

– Як виявилося, зібрати кошти було простіше (хоча сума значна), аніж придбати концентратор. Близько тижня намагався його замовити. Незважаючи на те, що ціна зросла майже на 10 тисяч гривень за лічені дні, зробити це було вкрай непросто. Замовили його ще у квітні, а забрали лише тепер. – прокоментував настоятель храму.