Під Мюнхеном поляки побили українських далекобійників за відмову випити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Під Мюнхеном поляки побили українських далекобійників за відмову випити

Водії потерпіли через те, що відмовлялися пити спиртне.

Фото УНІАН.

Під Мюнхеном поляки побили українських далекобійників за відмову випити

Зловмисників затримали, нині вони перебувають під вартою

У передмісті німецького Мюнхена двох українських далекобійників побили колеги з Польщі. Як повідомляє УНІАН, посилаючись на ТСН, конфлікт стався після того, як чоловіки відмовилися випити з іноземцями горілки.

Українці дістали травми різного ступеня тяжкості, одного з потерпілих госпіталізовано. Зазначається, що 40-річний поляк під час відпочинку звернувся до  двох далекобійників з України 47 та 60 років з пропозицією випити.

Зазначається, що 40-річний поляк під час відпочинку звернувся до  двох далекобійників з України 47 та 60 років з пропозицією випити. 

Отримавши відмову він розсердився та напав на чоловіків із залізним прутнем. Українцям вдалося дістатися своїх автівок, однак, на допомогу полякові прийшов його приятель. Разом нападники витягли з кабіни одного з водіїв, якого побили ногами та спробували задушити рушником. Зловмисників затримали, нині вони перебувають під вартою. Попередньо, під час інциденту нападники перебували у стані алкогольного сп'яніння.