ТОВ «Чотири лапи Україна» об’єднались із КП «Ласка» задля гуманного контролю над популяцією бездомних тварин у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
ТОВ «Чотири лапи Україна» об’єднались із КП «Ласка» задля гуманного контролю над популяцією бездомних тварин у Луцьку

Підписано договір про співпрацю.

Фото Луцька міська рада.

ТОВ «Чотири лапи Україна» об’єднались із КП «Ласка» задля гуманного контролю над популяцією бездомних тварин у Луцьку

Сьогодні відбулась прес-конференція, під час якої керівники КП «Ласка» та ТОВ «Чотири лапи Україна» розповіли про свою співпрацю у місті Луцьку в рамках реалізації проєкту безкоштовної допомоги безпритульним тваринам

Як розповіла директор «Чотири лапи Україна» Олександра Лісчишина, це товариство є частиною міжнародного благодійного фонду «Чотири лапи», що здійснює свою діяльність у багатьох країнах світу. До Луцька товариство запросило керівництво КП «Ласка». Затверджений проєкт передбачає відлов безпритульних тварин (як зазначила Олександра Лісчишина, 80% відлову здійснюється «вручну»), їх огляд ветеринарами, стерилізацію та вакцинування від сказу. Здійснивши ці процедури, працівники «Чотири лапи Україна» відпускають тварин на волю, попередньо залишивши бірку з унікальним ідентифікаційним номером, за яким працівники КП «Ласка» зможуть дізнатись, коли була вакцинована тварина.

Всього за 21 день у Луцьку було стерилізовано та вакциновано 290 безпритульних тварин.

Всього за 21 день у Луцьку було стерилізовано та вакциновано 290 безпритульних тварин. Олександра Лісчишина зазначила, що метою співпраці також стало обмінятися ветеринарним досвідом із луцькими колегами, ознайомити їх із останніми ноу-хау та методиками догляду за безпритульними тваринами.

У свою чергу, в.о. директора КП «Ласка» Оксана Богданюк високо оцінила професіоналізм працівників «Чотири лапи Україна» та подякувала за плідний робочий візит. Разом із колегами вони підписали договір про співпрацю.