Загін рятувальників з Рівненщини вирушив на допомогу Карпатському регіону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Загін рятувальників з Рівненщини вирушив на допомогу Карпатському регіону

Взяли із собою 5 мотопомп, човен, 2 дизель-генератори, 5 бензопил і бензоріз.

Фото ДСНС у Рівненській області.

Загін рятувальників з Рівненщини вирушив на допомогу Карпатському регіону

Поїхали ДСНС-ки із загону особливого призначення

Сьогодні зведений загін Рівненського гарнізону ДСНС вирушив на допомогу людям, які потерпають від наслідків негоди у Прикарпатському регіоні нашої держави та оперативного реагування на загрози, пов’язані з можливим ускладненням погодних умов та підтопленням населених пунктів. Про це інформує сайт Рівненської ОДА.

До складу зведеного загону увійшли сили і засоби аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області, 3-го та 4-го державних пожежно-рятувальних загонів Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

25 чоловік особового складу загону забезпечені медичними аптечками, робочим одягом, костюмами, рятувальними жилетами та взуттям для роботи на підтоплених територіях, та продуктами харчування з розрахунку на 3 доби. 

25 чоловік особового складу загону забезпечені медичними аптечками, робочим одягом, костюмами, рятувальними жилетами та взуттям для роботи на підтоплених територіях, та продуктами харчування з розрахунку на 3 доби. Техніка та спеціальні засоби (6 одиниць техніки, 5 мотопомп, 1 плавзасіб, 2 дизель-генератори, 5 бензопил, 1 бензоріз) перевірені на справність та повністю укомплектовані для виконання завдань за призначенням з ліквідації наслідків негоди.

Керівником зведеного загону призначено старшого помічника начальника зміни з питань оперативного реагування ОКЦ Головного управління ДСНС області майора служби цивільного захисту Олега Горопаху.