Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Шедевральний гол Руслана Маліновського допоміг «Аталанті» переграти «Лаціо» (Відео)

Наш козак!

Фото REUTERS.

Українець відзначився красивим дальнім ударом під поперечину

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський допоміг своїй команді обіграти «Лаціо» у 27-му турі чемпіонату Італії.

Поєдинок завершився перемогою клубу з Бергамо з рахунком 3:2, інформує УНІАН.

При цьому «Аталанта» поступалася римлян 0:2 по ходу гри. Маліновський вийшов у стартовому складі, а на 66-й хвилині зробив рахунок 2:2 красивим дальнім ударом під поперечину - голкіпер стрибнув за м'ячем, але врятувати гостей не зумів.

Українець був замінений на 77-й хвилині, а на 80-й Паломіно приніс «Аталанті» перемогу.

Портал WhoScored визнав Маліновського найкращими гравцем матчу з оцінкою 8,6. Український хавбек провів за «Аталанту» вже 33 матчі, забив 6 голів і віддав 3 результативні передачі.

«Аталанта» після 27 турів займає четверте місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 54 очки. «Лаціо» (62) йде другим і відстає від «Ювентуса» на чотири пункти.