Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
«Волинь» в Одесі пропускає від «Чорноморця» аж п'ять м'ячів і опускається відразу на п'яте місце (Відео)

Як же ж прикро!

Фото ukrinform.ua

Хоча лучани забили першими...

«Чорноморець» (Одеса) – «Волинь» (Луцьк) – 5:2 (0:1 – Ростислав Волошинович, 18 хв.; 1:1 – Артур Авагімян, 44 хв.; 2:1 – Владислав Клименко, 48 хв. (з пенальті); 3:1 – Деніс Янаков, 72 хв.; 3:2 – Олександр Климець, 85 хв.; 4:2 – Роман Яловенко, 86 хв.; 5:2 – Роман Яловенко, 90+1 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 20-й тур. 25 червня 2020 року. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Без глядачів. Головний суддя Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатська область).

Після понад семимісячної зимово-карантинної перерви луцька «Волинь» зіграла свій перший поєдинок. Підопічні Андрія Тлумака вирушили до Одеси, і у випадку перемоги над тамтешнім «Чорноморцем» очолили б турнірну таблицю.

Усе для гостей починалося якнайкраще. Вже на 18-й хвилині Ростислав Волошинович виводить «Волинь» вперед.

Прикра поразка 2:5 – замість омріяного (і реального!) першого місця, «Волинь» за підсумками туру опускається аж на п'яте.

На жаль, відпочивати команди пішли вже за нічийного рахунку – у складі «Чорноморця» відзначається Артур Авагімян.

А на старті другої половини зустрічі ситуація для лучан стає геть катастрофічною: Іван Цюпа «заробляє» не лише вилучення, а й пенальті у ворота своєї команди. Владислав Клименко «з точки» Сергія Літовченка переграє, і рахунок стає вже на користь одеситів.

Вдесятьох та ще й в гостях змінювати ситуацію на свою користь таки складно. Лучани одненького таки забили – проте пропустили ще аж три.

Тож дива не сталося: прикра поразка 2:5 – замість омріяного (і реального!) першого місця, «Волинь» за підсумками туру опускається аж на п'яте. І повертається до Луцька з геть невеселими думками...