У Волинській православній богословській академії вже чекають на абітурієнтів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
У Волинській православній богословській академії вже чекають на абітурієнтів

Не хочете спробувати свої сили у духовному навчальному закладі?

Фото pravoslaviavolyni.org.ua

У Волинській православній богословській академії вже чекають на абітурієнтів

Духовна школа пропонує абітурієнтам навчання за спеціальностями 041 «Богослов’я» (бакалавр та магістр), а також вступ до коледжу на богословське чи регентське відділення

У Волинській православній богословській академії стартував набір студентів. Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ з посиланням на vpba.edu.ua.

Духовна школа пропонує абітурієнтам навчання за спеціальностями 041 «Богослов’я» (бакалавр та магістр), а також вступ до коледжу на богословське чи регентське відділення Волинської православної богословської академії для отримання диплома регента церковного хору та додатково вчителя основ християнської етики й катехіта.

У Волинській православній богословській академії стартував набір студентів.

Прийом документів триватиме до 20 серпня 2020 р. за адресою м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5. Проте у зв’язку із карантином, документи можна подати й онлайн: заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/…/122ve7qwKqPJc9lRLfSDq4f…/viewform… й надіслати електронні копії документів на електронну адресу info@vpba.org.

Із переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті вишу і розділ «Вступникові».

Вступні іспити для абітурієнтів відбудуться 21 – 22 серпня.

За детальнішою інформацією можна звернутися за телефоном +38 (0332) 72-32-12.