На Іваничівщині закрили початкову школу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
На Іваничівщині закрили початкову школу

Школярів переведуть до Іваничівського ліцею, або ж до інших навчальних закладів за бажанням їх батьків.

Фото ілюстративне.

На Іваничівщині закрили початкову школу

У селі Долинка, яке належить до Іваничівської ОТГ, ліквідували початкову школу. Відповідне рішення прийняли 26-го червня під час сесії

Голова громади Федір Войтюк зауважив, що напередодні це питання вже розглядали на громадських слуханнях і комісіях, де й обговорили усі нюанси і спірні питання, – пише Кордон.

Він зазначив, що Долинківська школа не перспективна, але фінансово затратна. На наступний рік навчатися залишився тільки один 4-й клас, в якому 5-6 учнів. Для функціонування закладу у 2020 році необхідно 700 тисяч гривень.

Школярів переведуть до Іваничівського ліцею, або ж до інших навчальних закладів за бажанням їх батьків.

«Це чималі кошти, які можна використати на інші не менш важливі справи», – підкреслив Войтюк.

Голова ОТГ запевнив, що подбали про учнів і вчителів. Так, школярів переведуть до Іваничівського ліцею, або ж до інших навчальних закладів за бажанням їх батьків. На навчання дітей з сіл буде возити шкільний автобус. Всіх працівників закритої школи працевлаштують.

В результаті питання про ліквідацію комунального закладу загальної середньої освіти «Долинківська початкова школа Іваничівської селищної ради Волинської області» місцеві депутати підтримали майже одноголосно.