Колишній директор лісгоспу на Рівненщині піде під суд за крадіжку деревини на більш як 600 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Колишній директор лісгоспу на Рівненщині піде під суд за крадіжку деревини на більш як 600 тисяч гривень

Чоловік відповідатиме за привласнення майна шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах.

Фото ua.news.

Колишній директор лісгоспу на Рівненщині піде під суд за крадіжку деревини на більш як 600 тисяч гривень

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього директора одного із державних підприємств лісового господарства Рівненської області. Він обвинувачується у привласненні майна шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України). Про це повідомляється сьогодні на сайті ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. Слідством встановлено, що у лютому 2018 року посадовець  привласнив майно підприємства, а саме деревину на загальну суму понад 600 тисяч гривень.

Слідством встановлено, що у лютому 2018 року посадовець  привласнив майно підприємства, а саме деревину на загальну суму понад 600 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.