На Рівненщині селяни врятували совенятко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
На Рівненщині селяни врятували совенятко

Пташенятком займаються фахівці.

Фото «Рівне вечірнє».

На Рівненщині селяни врятували совенятко

У пташеняти – новосілля

Колекція хижих птахів Рівненського зоопарку поповнилася ще одним мешканцем – маленьким совеням, яке врятували від смерті небайдужі жителі села біля обласного центру, передає «Рівне вечірнє».

Доставили совеня в Рівненський зоопарк, під опіку людей, які мають доглянути, вигодувати, а згодом відпустити на волю.

 Про це повідомила рівненська зоозахисниця Алла Лосік:

«Дівчина Катя знайшла під деревом совеня. Через групу КітПес знайшлись небайдужі, до подальшої долі вухастика. Вели консультації з орнітологами із Рівненського зоопарку, пані Вірою та з міста Дніпра Веронікою Конковою щодо наших дій».

За словами Алли Лосік, мами совеняти так і не знайшли. Саме пташеня було виявлене на місцевості, де дуже активний рух людей та свійської худоби. Також там знайшли ще одне совеня, яке, на жаль, було вже мертвим.

«Було прийнято рішення доставити совеня в Рівненський зоопарк, під опіку людей, які мають доглянути, вигодувати, а згодом відпустити на волю. Сподіваємось, що наше совенятко виживе і зможе жити на теренах нашої прекрасної Рівненщини. Дякую кожному за участь в цій історії. Будьте уважні до життя, яке поруч, ми його частина, а наше завдання, захистити, вберегти життя, природу, - бо це безцінний дар Всесвіту», - резюмувала зооактивістка.