Особливості менталітету: у Росії на фестивалі змагатимуться у копанні могил - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.11 € 33.17
Особливості менталітету: у Росії на фестивалі змагатимуться у копанні могил

Мистецтво копати один одному могилу...

Фото pixabay.com.

Особливості менталітету: у Росії на фестивалі змагатимуться у копанні могил

Викопана яма повинна відповідати заданим параметрам

Змагання з копання могил на швидкість проведуть у російському місті Омськ. Фестиваль запланували на кінець літа. Про це з посиланням на Instagram-акаунт ритуальної компанії повідомляє російське видання sib.fm, передає Газета по-українськи.

Турнір запланували на кінець серпня. Раніше збиралися провести його на початку серпня у Владивостоці, однак через карантинні обмеження захід перенесли до Омська та на більш пізні дати.

Хоча фестиваль задуманий як розважальний захід, роботи учасників оцінюватимуть за суворими критеріями.

Вимірювальним приладом для журі буде  справжня труна, яка за умовами повинен увійти в могилу з першого разу.

«Викопана яма повинна відповідати заданим параметрам: 200 сантиметрів в довжину, 80 в ширину і 160 в глибину. Крім того, оцінюватмуть акуратність виконаної роботи. Найцікавіше, що вимірювальним приладом для журі буде служити справжня труна, яка за умовами повинен увійти в могилу з першого разу», - повідомили організатори змагань.

Перші учасники вже почали реєструватися для участі в змаганні. Переможцям конкурсу обіцяють вручити цінні призи - які саме, не повідомляють.