Як сирійці йдуть в країни ЄС (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Як сирійці йдуть в країни ЄС (Фото)

Мандри на один лад.

Фото ДПСУ.

Як сирійці йдуть в країни ЄС (Фото)

Трьох іноземців злапали українськ прикордонники на Закарпатті, ще трьох – на Львівщині

Близько першої години ночі учора наряд відділення «Косино», до складу якого входили й курсанти прикордонного вишу, помітив трьох чоловіків. Ці особи, подолавши загороджувальний паркан, лагодилися потрапити до Угорщини, втім, не так сталося як гадалося. За 30 метрів до держрубежу їх затримали прикордонники Мукачівського загону.

 
За 30 метрів до держрубежу порушників затримали прикордонники Мукачівського загону.

Жодних документів нелегальні мандрівники із собою не мали. Але повідомили, що є громадянами Сирії. Також затримані розповіли, що навчалися в Дніпропетровській медичній академії, і, нібито, впродовж деякого часу працювали за спеціальністю. Ймовірно, іноземці вирішили здобути медичну практику і ще в одній з європейських країн, але минаючи законні шляхи. Хиба «медиків» у тому, що вони не знали про те, що на кордоні з Угорщиною от-от відкриють пункти пропуску для подорожувальників.

Чоловіків було троє, вони не мали з собою документів, стверджували, що прибули з Сирії, йшли до країни ЄС з метою працевлаштування, ну і звісно, знехтували законним способом перетнути державний кордон України.   

Подібний випадок стався й на Львівщині. Близько третьої години ночі 29 червня, наряд відділу «Шегині» за допомогою тепловізійного пристрою помітив три обриси, що рухалися в бік українсько-польського кордону. На вказаний напрямок негайно вибула група реагування.

Згодом прикордонники Мостиського загону розшукали та за 50 метрів до держрубежу, затримали невідомих. Чоловіків було троє, вони не мали з собою документів, стверджували, що прибули з Сирії, йшли до країни ЄС з метою працевлаштування, ну і звісно, знехтували законним способом перетнути державний кордон України.  

Усіх шістьох порушників доставили до прикордонних підрозділів для складання документів про адмінправопорушення. Наразі тривають заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до організації переправлення нелегалів. Подальшу долю іноземців вирішатиме суд.

 

А цих «мандрівників» спіймали прикордонники Мостиського загону.
Джерело: Державної прикордонної служби України.