У громадському транспорті Луцька перевіряють, чи платять пасажири за проїзд електронним квитком - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У громадському транспорті Луцька перевіряють, чи платять пасажири за проїзд електронним квитком

Ану-но, квитки до котролю!

Фото lutskrada.gov.ua.

У громадському транспорті Луцька перевіряють, чи платять пасажири за проїзд електронним квитком

Під час перевірки було зафіксовано численні порушення

Сьогодні у Луцьку відбулась перевірка виконання умов договору на перевезення пасажирів та виконання вимог карантину за маршрутами №25 та 29, а також тролейбусним маршрутом №12.

У перевірці взяли участь заступник начальника управління транспорту та зв’язку, начальник відділу логістики перевезень Олександр Середа, працівники управління, служби інспекції та департаменту муніципальної варти, інформує Луцька міська рада.

З усіма порушниками проведено профілактичні бесіди та проінформовано про відповідальність за недотримання умов користування громадським транспортом.  

Під час перевірки було зафіксовано численні порушення зі сторони пасажирів, які не оплачували проїзд за допомогою електронного квитка.

З усіма порушниками проведено профілактичні бесіди та проінформовано про відповідальність за недотримання умов користування громадським транспортом. Було складено відповідні акти перевірки виконання умов договору на перевезення пасажирів у місті Луцьку. Такі перевірки продовжаться і надалі на різних маршрутах.