Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
13-й гол Кожанова приносить «Волині» перемогу над «Оболонню-Броварем»: лучани повертаються у трійку лідерів (Відео)

Є перша післякарантинна перемога!

Фото sport-koda.org

«Хрестоносцям» вдалося реабілітуватися після принизливої поразки в Одесі

«Волинь» (Луцьк) – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 1:0 (Денис Кожанов, 38 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 21-й тур. 30 червня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя Ігор Пасхал.

Після принизливої поразки з рахунком 2:5 в Одесі від «Чорноморця», від «Волині» чекали реабілітації на рідному «Авангарді».

Для нападника «хрестоносців» цей гол став 13-им у першості.

У другій половині першого тайму господарів вивів уперед кращий бомбардир команди Денис Кожанов. Лучани провели зразкову контратаку, на завершальній стадії якої їхній 33-річний форвард вправно розібрався із голкіпером гостей Назарієм Федорівським. Для нападника «хрестоносців» цей гол став 13-им у першості.

Мінімальний рахунок 1:0 не змінився ані до перерви, ані до самісінького фінального свистка.

Дивимось, як це було (відео ТРК «Аверс» ):

«Волинь» набирає 41 очко – стільки ж у «Металіста 1925» та «Інгульця». Ці три клуби і є лідерами турнірної таблиці.