Лучанам встановлюють безкоштовні індивідуальні теплові пункти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Лучанам встановлюють безкоштовні індивідуальні теплові пункти

У Луцьку буде встановлено 254 ІТП.

Фото з фейсбук-сторінки Григорія Недопада.

Лучанам встановлюють безкоштовні індивідуальні теплові пункти

Встановлення ІТП і ремонт тротуарів по пр Молоді – теми сьогоднішніх зустрічей із мешканцями будинків пр Молоді, 5, 5а, 5б, 8, 9, 9а, 10

Як зазначає на своїй сторінці у фейсбуці заступник міського голови Григорій Недопад, люди схвально ставляться до встановлення в їхніх будинках індивідуальних теплових пунктів італійського виробництва, які мають ряд переваг над іншими і встановлюються повністю безкоштовно для жителів. «В подальшому абонплата за їх експлуатацію і технічне обслуговування становитиме лише до 20 грн щомісяця. А плюсів у даних ІТП чимало – це і суттєва економія на опаленні, і рівномірний розподіл тепла однаково для всіх квартир, від першого і до найвищого. Також нові ІТП мають автоматичну регуляцію відповідно до погоди – зменшують рівень опалення при потеплінні й посилюють його при похолоданні. За оцінками фахівців, ІТП, які вдалося залучити для встановлення у будинках лучан за грантові кошти, є кращими в Україні й одними з кращих у Європі. Всього на безкоштовній основі у Луцьку буде встановлено 254 ІТП», - зазначає чиновник.

А плюсів у даних ІТП чимало – це і суттєва економія на опаленні, і рівномірний розподіл тепла однаково для всіх квартир, від першого і до найвищого.

Також обговорили ремонт тротуарної частини проспекту Молоді, який розпочнеться вже найближчим часом. Розглянули звернення і зауваження людей, зокрема і щодо самовільно відгородженої території, яку запланували розчистити і облаштувати на ній місце для проведення дозвілля.

null