В Україні вже з 2020, можна подати заяву на розлучення через інтернет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
В Україні вже з 2020, можна подати заяву на розлучення через інтернет

Новий спосіб розірвання шлюбних відносин

Фото semeynoepravo.kiev.ua.

В Україні вже з 2020, можна подати заяву на розлучення через інтернет

Карантин вніс свої корективи в громадське та особисте життя українців

Певні труднощі виникли у людей, які планують укласти шлюб або отримати розлучення в Україні. Не всі знають, що зараз розлучитися можна і в режимі онлайн. Це зручно, адже не потрібно відвідувати відділення РАГСу, стояти в чергах і стикатися з бюрократичними мороки.

В першу чергу потрібно відвідати офіційний сайт Міністерства Юстиції. Там потрібно авторизуватися, для цього нові користувачі вказують свої контактні дані та адресу електронної пошти. Потім потрібно трохи почекати, поки пароль прийде на пошту. Перш ніж подавати заяву на розлучення, слід вибрати одну з форм для заяв.

Як проводиться процедура розлучення через Інтернет?

Насамперед, це відмінна можливість, щоб заощадити час і почати шлюборозлучний процес якомога швидше. Для проведення такої процедури необхідно пройти через кілька етапів.

В першу чергу потрібно відвідати офіційний сайт Міністерства Юстиції. Там потрібно авторизуватися, для цього нові користувачі вказують свої контактні дані та адресу електронної пошти. Потім потрібно трохи почекати, поки пароль прийде на пошту. Перш ніж подавати заяву на розлучення, слід вибрати одну з форм для заяви:

Коли є згода кожного з подружжя, і у них немає дітей, що не досягли вісімнадцяти років.

Якщо вже є готове рішення суду, яке дозволяє провести процедуру під назвою - розлучення онлайн.

Коли суд визнає одного з подружжя безвісті відсутнім або недієздатним.

Для того, щоб увійти в систему, Ви можете використовувати BankID, тобто вказати реквізити своєї банківської картки. Також можна застосувати цифровий підпис. Важливо враховувати, що для її оформлення буде потрібно кілька днів, а термін його дії становить два роки.