У Луцьку студенти створили бізнес-інкубатор (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
У Луцьку студенти створили бізнес-інкубатор (Фото)

Ідею бізнес-інкубатора подали самі студенти.

Фото Волинської ОДА.

У Луцьку студенти створили бізнес-інкубатор (Фото)

Презентували студентський бізнес-інкубатор та стартап школи при Луцькому національному технічному університеті у 54-й день народження вишу

Луцький національний технічний університет у четвер, 2 липня, відсвяткував 54-й день народження.

З нагоди іменин альма-матер у виші презентували студентський бізнес-інкубатор та стартап школи при Луцькому НТУ. Про це інформує Волинська ОДА у фесбуці.

Як розповів ректор університету Петро Савчук, ідея створення такого проєкту зародилась під час спілкування зі студентами. Саме так і вирішили створити своєрідний майданчик, де, окрім здобуття фахових знань, студенти матимуть можливість набути навичок юридичної та фінансової грамотності, створити ідею та розпочати свій бізнес, паралельно навчаючись в університеті. Для цього залучатимуть партнерів із бізнесу для проведення тренінгів та практичних занять.

Вирішили створити своєрідний майданчик, де, окрім здобуття фахових знань, студенти матимуть можливість набути навичок юридичної та фінансової грамотності, створити ідею та розпочати свій бізнес, паралельно навчаючись в університеті.

Участь презентації взяла заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак.

Вона виконала ще й почесну місію – вручила державну нагороду, яку присвоєно указом Президента України від 15 травня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки.

Так, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Сергію Пустюльзі, професорові кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Луцького національного технічного університету.

Окрім того, трудовому колективу Луцького НТУ оголошено подяку голови облдержадміністрації за внесок у розвиток національної освіти та підготовку кваліфікованих фахівців.

 
 
Сергій Пустюльга
Сергій Пустюльга
Джерело: Волинська ОДА