У Луцьку виступили проти переслідування волонтерів та ветеранів на акції «200 днів брехні» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
У Луцьку виступили проти переслідування волонтерів та ветеранів на акції «200 днів брехні»

Такі акції сьогодні, 4 липня, відбуваються і в інших містах України. 

Фото Суспільне.

У Луцьку виступили проти переслідування волонтерів та ветеранів на акції «200 днів брехні»

Йдеться насамперед про підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета

На Театральному майдані Луцька зібралося близько 30 людей. Таку кількість учасників озвучив заступник начальника міськвідділу поліції Юрій Сидорук, передає Суспільне.

З фаєрами та плакатами лучани вийшли на акцію у підтримку підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Учасники акції виступають проти переслідування волонтерки Юлії Кузьменко, ветерана АТО Андрія Антоненко та військової медсестри Яни Дугарь. Нині усі вони під підозрою у вбивстві журналіста.

Це моя особиста точка болю тому що троє з ув’язнених – діючі військовослужбовці і я усвідомлюю, що це може бути кожен з нас.

28 червня минуло 200 днів з дня оголошення підозр. Нагадаємо, увесь цей час Андрій Антоненко та Юлія Кузьменко провели у СІЗО. Яна Дугарь нині під домашнім арештом.

 

 «Тут є повністю порушення закону, особливо презумпції невинуватості, те що без жодних аргументованих доказів, адекватних, тримають більше 200 днів Андрія, Яну і Юлю. Тим більше, що вони є ветеранами АТО, є патріотами України, Громадськими активістами», – розповів співорганізатор акції у Луцьку Назарій Тарнавський.

Один із тих, хто в Луцьку прийшов підтримати акцію «200 днів брехні» - Даніїл. Свого прізвища не називає. Розповідає: він військовослужбовець однієї з механізованих бригад. Учора повернувся з полігону. За два тижні вирушає в зону бойових дій. «Це моя особиста точка болю тому що троє з ув’язнених – діючі військовослужбовці і я усвідомлюю, що це може бути кожен з нас», - каже чоловік.

Акція у Луцьку тривала до пів години. Для охорони заходу залучили 6 правоохоронців, – розповів Юрій Сидорук.