«Волинь» у компенсований час вигризає нічию в «Кременя» (Відео)

50 на 50...

Ілюстрація aif.ru

Денис Кожанов забиває вчотирнадцяте

«Кремінь» (Кременчук) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (1:0  Дмитро Сула, 53 хв.; 1:1 – Денис Кожанов, 90+2 хв. (з пенальті))

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 22-й тур. 5 липня 2020 року. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва. Без глядачів. Головний суддя Віктор Копієвський.

Луцька «Волинь» була дуже близькою до другої поразки у трьох післякарантинних турах.

Пропустивши в дебюті другого тайму, гості зуміли відігратися лише на доданих хвилинах матчу. З пенальті свій 14-й гол у першості забив кращий бомбардир «Волині» Денис Кожанов.

Лучани набирають 42 очки і втрачають місце у «прохідній» трійці до Прем’єр-ліги – вони вже 4-ті.