Прихильниця ляльки Барбі схудла на 80 кг, щоб стати схожою на ідеал (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Прихильниця ляльки Барбі схудла на 80 кг, щоб стати схожою на ідеал (Фото)

Вона змогла позбутися 80 кілограмів.

Фото з сайту Kenguru.

Прихильниця ляльки Барбі схудла на 80 кг, щоб стати схожою на ідеал (Фото)

Кайла Лавенда почала боротьбу із зайвою вагою ще в 7 років. І кожен раз, коли їй вдавалося скинути кілька кілограмів, батьки купували їй ляльку Барбі в якості мотивації. При цьому навіть не думаючи, якими проблемами в майбутньому можуть обернутися такі дієти

Кайла так любила красивих, струнких ляльок, що виросла і стала художником по костюмах, називаючи себе «Барбі XXL».

Вага в 154 кілограми не входила в рамки стандартів. 

Але проблема ускладнювалася. Дівчина все частіше стикалася з неприємностями, пов’язаними з її зайвими кілограмами. Адже вага в 154 кілограми не входила в рамки стандартів, і в кінотеатрах або літаку доводилося купувати квиток на два місця, замість одного.

 

 Тоді Кайла зважилася на серйозний крок – операцію зі зменшення шлунку. Дівчина взяла себе в руки, перейшла на правильне харчування і зайнялася спортом.

 

 Раніше через постійну зайнятість їй доводилося перекушувати, чим доведеться, а обідати калорійною пастою. Нерідко грішила вона фаст-фудом і перекусами на ніч.

 

 Але, на щастя, зміни не змусили себе чекати. Зараз харчування Кайли налагоджене, вона змогла позбутися 80 кілограмів, і виглядає відмінно. Тепер, нарешті, дівчина може дозволити собі красуватися яскравими вбраннями а-ля Барбі, і не виглядати смішно.

 

 Кайлі без проблем ходить в кінотеатри, літає в літаках і ходить на атракціони з друзями. Але тепер в її житті є місце тільки здоровим перекусам і систематичним заняттям спортом.

Джерело: Kenguru.