Два луцькі дитсадки, які закрили через COVID-19, запрацюють до кінця тижня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Два луцькі дитсадки, які закрили через COVID-19, запрацюють до кінця тижня

Після карантину дитсадки у Луцьку запрацювали з 3 червня.

Фото Суспільне.Волинь

Два луцькі дитсадки, які закрили через COVID-19, запрацюють до кінця тижня

Луцькі садки № 36 та 37, у яких зафіксували випадки коронавірусу, мають намір відкрити наприкінці тижня, розповіла Суспільному начальниця управління освіти міської ради Зіновія Лещенко

Зі слів Зіновії Лещенко, станом на 6 липня працівники дошкільних закладів здорові. «Окремі лікувалися вдома, хвороба протікала у легкій формі. У двох інших, які були госпіталізовані, хвороба була у легкій формі, люди виписані, інших захворівших немає», - каже начальниця управління освіти.

Нагадаємо, 25 червня коронавірус лабораторно підтвердили у двох працівників луцького дитсадка №37. Також COVID-19 виявили у викладачки музики дитсадка №36. Тоді ці два заклади закрили. Решта працює у звичному режимі.

Нині в садочках Луцька перебуває 2500 дітей.

Нині в садочках Луцька перебуває 2500 дітей. Загалом в обласному центрі працюють 39 ЗДО з 42, - каже Зіновія Лещенко. Один садок не працює в Прилуцькому старостинському окрузі - тут батьки не виявили бажання віддавати дітей у групи.

Нагадаємо, що дитсадки у Луцьку через пандемію коронавірусу зачинили в середині березня. Усіх педагогів відправили у відпустку. - 41 дитсадок дозволили відкрити 3 червня. Тоді у дошкільні навчальні заклади обласного центру прийшло 1187 дітей. Від 22 червня, рішенням обласної комісії ТЕБ та НС дитячі заклади на території Волині мали припинити роботу. У Луцьку міська влада вирішила не посилювати карантин.

Джерело: Суспільне Волинь.