Ілон Маск, крім автомобілів, торгує ще й шортами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Ілон Маск, крім автомобілів, торгує ще й шортами

Станом на 1 липня 2020 року, Tesla стала найдорожчою автомобільною компанією світу. 

Фото Tesla.

Ілон Маск, крім автомобілів, торгує ще й шортами

В онлайн-магазині Tesla з'явилися у продажу червоні короткі штанці за ціною $69,420

В онлайн-магазині Tesla з'явилися у продажу червоні короткі шорти за ціною $69,420. На задній стороні шортів вишито напис S3XY. Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив про це у своєму Twitter, передає УНІАН.

Шорти є символічним знущанням з інвесторів, що чекали на падіння вартості акцій Tesla.

Напис, виконаний на шортах, символізує моделі автомобілів компанії Model S, Model 3, Model Model X і Y.

Шорти є символічним знущанням з інвесторів, що чекали на падіння вартості акцій Tesla. Shorts в англомовній біржової термінології означає власників коротких позицій на ринку, що грають на пониження. Спекулянти беруть у брокера акції в борг, продають їх, а потім викуповують за нижчою ціною, отримуючи прибуток. Ціна шортів також має прихований зміст. Її трактують як відсилання до жарту Маска про те, що він народився через 69 днів після 20 квітня, дати символічної для прихильників легалізації марихуани. Ілон Маск не приховує, що він вживає канабіс. Червоні шорти випущені в обмеженій кількості й всі екземпляри вже розпродано.

Довідково: На початку червня Ілон Маск пообіцяв випустити червоні шорти, якщо капіталізація Tesla досягне $200 млрд.  У 2018 році Маск вже відправляв червоні шорти власнику хедж-фонду Девіду Айнхорну, який грав на біржі проти Tesla, додали в Business Insider.