Луцькі ВНЗ зможуть приймати вступників з окупованих територій на пільгових умовах та без ЗНО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
Луцькі ВНЗ зможуть приймати вступників з окупованих територій на пільгових умовах та без ЗНО

Сюди планують вступати студенти з Луганська.

Волинь-нова

Луцькі ВНЗ зможуть приймати вступників з окупованих територій на пільгових умовах та без ЗНО

Таким абітурієнтам доведеться писати дві підсумкові державні атестації та один вступний іспит

Про це розповіли в Луцькому національному технічному університеті. Втім, потрібно дочекатись, аби законопроект офіційно підписали, а Міністерство освіти внесло зміни у правила прийому студентів.

До цього законопроекту студенти з Криму та Донбасу також мали пільги на вступ. Зокрема, студенти з окупованих територій Донбасу вступали також без ЗНО у перелік уповноважених ВИШів. Цьогоріч до такого списку потрапив і ЛТНУ. За цією програмою сюди планують вступати студенти з Луганська. Про це повідомляє 12 канал.

Сюди планують вступати студенти з Луганська.

«Людина буде приїжджати, здавати в нас державну підсумкову атестацію, вступне випробування і, відповідно, буде вступати», – розповів Юрій Шимчук, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНТУ.

Тож головна зміна, яку вносить законопроект: після його прийняття студенти з окупованих територій зможуть вступати без ЗНО не у обмежений перелік ВНЗ, а у всі.