У Ковелі розпочали будівництво мереж водовідведення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Ковелі розпочали будівництво мереж водовідведення

Волинь-нова

У Ковелі розпочали будівництво мереж водовідведення

Міський голова Олег Кіндер оглянув хід робіт з облаштування системи водовідведення на вулиці Степана Бандери

Наступним етапом стане реконструкція мережі на вулиці Павлова та будівництво нової - на Вітовського. На ці потреби місто загалом має спрямувати понад 4 мільйони гривень. Попередньо уже на Павлова та Вітовського прокладено господарсько-фекальну каналізацію.

Міський голова поспілкувався з Русланом Демчуком, керівником ТОВ «Волиньбудтех», яка є головним підрядником з влаштування водовідведення.

У нинішньому році буде проводитись й асфальтування вулиць. Кошти на це передбачені у місцевому бюджеті — 5, 7 мільйона гривень.

Олег Олексійович зазначає, що питання ремонту дороги на вулицях, які ведуть до пологового будинку, вже давно турбує мешканців міста. Проте, розпочати модернізацію не вдавалось через зношені труби водовідведення.

У нинішньому році буде проводитись й асфальтування вулиць. Кошти на це передбачені у місцевому бюджеті — 5, 7 мільйона гривень. Стільки ж має отримати Ковель на ці об’єкти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції.

«Ремонт затягнувся, бо крім асфальтування ведеться модернізація системи водовідведення. А це великий об’єм документації, чимало часу займають тендерні процедури. Але у Ковелі уже стало практикою при капітальному ремонті чи реконструкції — спочатку прокладати нові мережі, а лише тоді дорожнє полотно. Тим більше, що нинішнє літо вкотре продемонструвало, що проблема підтоплень нікуди не зникла і її потрібно вирішувати комплексно», - наголосив міський голова.

 

 

Джерело: Ковельська міська рада