Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Місцеві громади Волині отримали в розпорядження майже 44 мільйони гривень податку на нерухомість

Податки надходять вчасно.

Фото: Голос України.

Місцеві громади Волині отримали в розпорядження майже 44 мільйони гривень податку на нерухомість

Це на 5,2 відсотка більше за аналогічні показники минулого року

Власники вартісної нерухомості за підсумками першого півріччя 2020 року поповнили місцеві бюджети на 43,8 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума сплаченого податку на 5,2 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

«Із загальної суми надходжень податку на нерухомість 8 мільйонів гривень вже сплатили громадяни, які отримали податкові повідомлення-рішення від ДПС про нарахований податок. Втім, загальна сума нарахованого фізичним особам податку на нерухомість перевищує 50 мільйонів гривень. Більшість громадян-платників вже отримали або ж отримають найближчим часом податкові повідомлення. Просимо не зволікати з перерахуванням податку до бюджету, оскільки органи місцевого самоврядування потребують коштів для вирішення нагальних питань», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Втім, загальна сума нарахованого фізичним особам податку на нерухомість перевищує 50 мільйонів гривень.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують усім власникам нерухомості при отриманні повідомлення перевірити вказану інформацію. Якщо надісланий ДПС документ містить неточну інформацію, варто провести звірку власних даних з базами податкової служби.

Враховуючи обмеження в зв’язку з пандемією  COVID-19, звірку даних щодо нарахованого податку краще провести в телефонному режимі.

Довідково: на Волині податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість сформовано понад 31 тисячі громадян. Оподаткуванню підлягає майже 41 тисяча об’єктів нерухомого майна, що перебуває у власності фізичних осіб. Громадянам нараховано 52,5 мільйона гривень податку на нерухомість.  

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області
Telegram Channel